*** شعار ما :   ترویج تفکر علمی و تخصصی مدیریت شهری و استفاده از تجارب سایر کشورها ***

بانک اطلاعات تخصصی

عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

با پر کردن فرم بالا می توانید از جدیدترین اطلاعات وبسایت مرکز اطلاعات علمی و تخصصی مدیریت شهری با خبر شوید.

آیا می دانید ؟

آیا می دانید

اولین مردمانی که سکه را در جهان ضرب زدند ایرانیان بودند .

مطالب بیشتر ...

 
نكته مهمي در انتخاب مشاورين مديريت شهري مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شرکت های مشاور
چهارشنبه, 24 اسفند 1390 ساعت 00:57

شهرداري‌ها براي انجام فعاليت‌هاي مختلف خود، بطور مستمر از نظرات و طرح‌هاي مشاورين ذيصلاح استفاده مي‌كنند و نظرات مشاورين ، ملاك عمل آنها قرار مي‌گيرد و منجر به صرف هزينه‌ها و زمان زيادي براي انجام طرح‌ها و پروژه‌ها مي‌گردد.

 

نكته بسيار مهم در اينجاست كه گرچه اصل "مشاور" گرفتن خوب است. اما اگر نگرش مشاور اشتباه باشد، شهرداري را به اشتباه مي‌اندازد، نه به عمد، بلكه به علت نگرش قديمي و غلط مشاور (كه متاسفانه خيلي رايج است).

در اينصورت ملاحظه مي‌گردد كه شهرداري چندين سال فعاليت مي‌كند. اما در جهت نادرست پيش مي‌رود. هرچه زمان مي‌گذرد، نه تنها به هدف نمي‌رسد، بلكه از هدف دورتر مي‌گردد.

براي آشنايي با اينكه در چه مقولاتي ممكن است شهرداري‌ها به مسير اشتباه كشانده شوند، توصيه مي‌شود كتاب "ضرورت تغيير نگرشهاي مديريت شهري" تأليف آقاي دكتر تقي زاده مطالعه شود كه براي تهيه اين كتاب مي‌توانيد با شماره 2-22140631 تماس حاصل فرماييد.

ضمناً از طرف شهرداري‌ها تاكنون سوالات زيادي در ارتباط با معرفي مشاورين ذيصلاح مديريت شهري با نگرشهاي صحيح و نوين جهاني شده است. به اطلاع شهرداري‌هاي محترم مي‌رساند: برخي از مشاورين مرتبط با مديريت شهري در دوره‌هاي آموزش اين مركز شركت نموده و با نگرش‌هاي نوين آشنا مي‌باشند و حتي برخي به عنوان اساتيد اين مركز فعاليت مي كنند.

هم اكنون در حال ارزيابي اين شركت‌ها مي‌باشيم و به زودي برخي شركت‌هاي با اين شرايط را معرفي خواهيم نمود.

البته ممكن است پس از بررسي به هيچ شركت مشخصي نرسيم. زيرا بايد اطمينان حاصل شود كه افراد تغيير نگرش يافته به طور فعال در آن مجموعه ها نقش دارند.

البته شركت‌هاي مشاور ديگري كه خود را واجد شرايط مي‌دانند، مي‌توانند نام و تلفن و آدرس سايت خود را براي umic ميل بزنند تا بررسي لازم در مورد آن‌ها صورت گيرد. اين بررسي هزينه‌اي براي شركت‌ها ندارد.

گروه umic

 
 

توسعه حمل و نقل محور

صفحه اصلی تماس با ما

All Rights Resereved For umic.ir

مشاور بازاریابی اینترنتی و سئو : گروه تخصصی مستر کاما